Kdo jsme

V naší praxi se dlouhodobě zabýváme problematikou povinností spojených s AML/CFT. Své znalosti a zkušenosti jsme se rozhodli věnovat službám tohoto projektu. Naším cílem je zvýšit všeobecnou informovanost o problematice AML, pomoci povinným osobám se řádně vypořádat s jejich povinnostmi a ulehčit jim od nezbytné administrativy. Kromě toho, že nás naše práce baví, tvoříme taktéž sehraný tým, na který se můžete spolehnout.

Mgr. Vít Šilhavý, partner

#AML
#IT
#Finance

Vít je zakládajícím partnerem AML solutions a právníkem zabývajícím se problematikou AML/CFT. V této oblasti působí rovněž jako odborný lektor.

V rámci své advokátní praxe se dále věnuje právnímu poradenství úvěrovým a finančním institucím, obchodním korporacím a projektovému financování. Vedle práva se taktéž zabývá informačními technologiemi a je zakladatelem IT společnosti Bill Systems s.r.o. Během své právní praxe působil v řadě předních pražských advokátních kanceláří a radil korporátní i privátní klientele, mj. fondům, investičním společnostem apod.

Vít pravidelně publikuje odborné články z různých oblastí práva.

Více

Mgr. Hana Erbsová, partnerka

#AML
#Tax
#Assets

Hana je zakládající partnerkou AML solutions a oboru AML/CFT se dlouhodobě věnuje.

Hana je zároveň praktikující advokátkou, která se dlouhodobě vedle AML/CFT zabývá i daňovou a regulatorní problematikou (finanční a investiční otázky, dotace), včetně právních a daňových otázek spojených s virtuálními aktivy (kryptoměny apod.).

Své cenné zkušenosti nasbírala v poradenských společnostech tzv. „velké čtyřky“ a v přední mezinárodní advokátní kanceláři. Dále mnoho let působila ve finanční správě, a to jak na Generálním finančním ředitelství, tak na úrovni odvolacího orgánu a v rámci tamějšího působení absolvovala i zahraniční stáže (např. Německo, Švédsko, Belgie a další).

Více

Mgr. Matyáš Moska, partner

#AML
#FinTech
#Blockchain
#DeFi

Matyáš je zakládajícím partnerem AML solutions a odborníkem na AML/CFT.

Ve své právní praxi se mj. věnuje AML/CFT a v této oblasti taktéž působí jako odborný lektor.

Matyáš je aktivním advokátem specializujícím se na problematiku kryptoměn, především oblastí právní regulace Initial Coin Offering (ICO), právní podporou krypto a FinTech projektů založených na technologii Blockchain či Smart Contracts, stejně jako projektů z oblasti Decentralized Finance (DeFi).

Pravidelně publikuje odborné články z mnoha oblastí práva, a to nejen v českém jazyce.

Více

Ondřej Beck, compliance consultant

#AML
#Compliance
#Software

Ondřej je konzultantem v oblasti AML/CFT a jeho hlavní náplň práce spočívá v agendě AML compliance.

Ve společnosti AML solutions je mj. odpovědný za projektový managment a softwarová řešení compliance programů.

Ve svém volném čase se s oblibou věnuje hře strategických her a je vášnivým motorkářem.

Ondřej hovoří plynně anglicky.

Veronika Hurtová, back office manager

#BackOffice
#Support
#CustomerCare

Veronika se stará o zpracování došlých objednávek, jejich zadávání do interních firemních systémů a následné zpracování. Připravuje podklady pro fakturaci a zajišťuje veškeré činnosti včetně podpory a evidence všech provedených operací.

Ve volném čase se jako členka hudební skupiny aktivně věnuje elektronické hudbě a divadlu.

Veronika hovoří plynně anglicky.

Řekli o nás

“Spolupráce s týmem AML solutions byla na skvělé úrovní. Rychlá a profesionální komunikace!”

Alexandra Hurtová, výkonná ředitelka Pozemkového Kompenzačního Fondu

Ochrana osobních údajů a cookies

Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Přijmout a zavřít