Naše služby

AML systém vnitřních zásad

Písemný dokument, který musí mít zpracován některé povinné osoby. U ostatních povinných osob musí existovat alespoň v podobě “nepsaných pravidel”, která se dodržují.

Cena od:

19 000,- Kč

bez DPH

AML hodnocení rizik

Je součástí systému vnitřních zásad. Správné nastavení hodnocení rizik "na míru" je nezbytným předpokladem k tomu, aby AML povinnosti byly řádně plněny a případná kontrola skončila bez nálezu.

Cena od:

9 000,- Kč

bez DPH

Systém identifikace a kontroly klienta (AML dotazník)

Postupy při získávání a vyhodnocování identifikačních údajů klienta, případně dalších osob zúčastněných na obchodu, a postupy pro zjišťování podrobnějších informací o klientovi a obchodu nebo obchodním vztahu Zahrnuje i identifikaci politicky exponovaných osob, osob dotčených mezinárodními sankcemi apod.

Cena od:

15 000,- Kč

bez DPH

AML školení a metodika

Pravidelné AML školení zaměstnanců a dalších osob, které provádějí identifikaci a kontrolu klienta, nejméně jednou za 12 měsíců je povinností, za jejíž porušení hrozí sankce.

Cena od:

9 000,- Kč

bez DPH

Určení kontaktní osoby FAÚ a pověřené osoby

Připravíme pro Vás nezbytné dokumenty související s plněním AML povinností za účelem určení kontaktní osoby FAÚ a písemného pověření člena statutárního orgánu.

Cena od:

2 000,- Kč

bez DPH

Zápis do evidence skutečných majitelů

Evidence skutečných majitelů je informačním systémem veřejné správy, do kterého se zapisují zákonem vymezené údaje o skutečných majitelích. Zajistíme pro Vás zápis údajů do evidence skutečných majitelů dle zákonných požadavků.

Cena od:

5 000,- Kč

bez DPH
Services icon

Nezávazná poptávka

Vyplněním údajů a kliknutím tlačítka "Nezávazně poptat" nezávazně poptáte nabídku služeb.

Více informací k přijímání kryptoměn zde.

Prosím, vyberte alespoň jednu službu.

Nezávazně poptat

Ochrana osobních údajů a cookies

Pro lepší výkon používají tyto stránky cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Přijmout a zavřít